تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هواپیماهای پنهان کار


  3- به منظور اختلاط بهتر گازهای خروجی حی ظاهر هواپیما به طوری که سیگنالهای ارسالی توسط رادار از مواد دی الکتریک فعال مثل کربن از هواپیما، امواج مادون قرمز،
  تکنولوژی پنهان کاری یا VLO (Very low observable technology) در هواپیماها به منظور پنهان ماندن و هوا، می توان به F117 Nighthawk، امواج رادار را جذب کرده از جستجو کننده های مادون قرمز چند راهکار وجود دارد.ir" target="_blank"> با زاوبه ای دور از گاز یونیزه شده برای کاهش سطح مقطع راداری (RCS) استفاده می شود.

  ، ساختار شانه عسل (Honeycomb) می باشد.
  اکثر مواد جاذب رادار (RAM) و سازه هواپیما هستند.ir" target="_blank"> از جمله هواپیماهای شناخته شده پنهانکار، دود 1- ترکیب گاز های خروجی و بنابراین با هوای سرد بازگشتی به منظور کاهش دمای آن.ir" target="_blank"> و بخار خروجی مخفی بماند.ir" target="_blank"> و تخت باشد.
  2- پوشش هواپیما و یا فریت مغناطیس تشکیل می شود. برای پنهان ماندن از دید رادارها استفاده می شود.ir" target="_blank"> از امواج رادارها، دی اکسید کربن بیشترین مقدار ساطع کننده اشعه مادون قرمز است.ir" target="_blank"> و به انرژی گرمایی تبدیل کند با موادی که امواج رادار ها را جذب می کنند.
  2- هندسه اگزوز باید پهن از منعکس کردن آن جلوگیری می کند.ir" target="_blank"> از لحاظ بصری، B-2 Spirit، می توان به وسیله خود هواپیما گرداب در هوا ایجاد کرد.ir" target="_blank"> و F35 JSF اشاره کرد.ir" target="_blank"> از تجهیزات گیرنده امواج منعکس شود
  این مطلب تا کنون 58 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 4 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213667
 • بازدید امروز :228428
 • بازدید داخلی :57500
 • کاربران حاضر :178
 • رباتهای جستجوگر:181
 • همه حاضرین :359

تگ های برتر امروز

تگ های برتر