تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تصویر خیره‌کننده ناسا از آتش یک موشک

  ir" target="_blank"> از آن در زمان ترکیب تصاویر متعدد در یک پست برای دستیابی به یک تصویر تاثیرگذار بهره می‌برند.ir" target="_blank"> و دانشمندان قصد دارند نسخه دوم آن را است برای ابرموشک ناسا استفاده شوند.ir" target="_blank"> از تنظیمات نوردهی استفاده می‌شد اما این کار باعث تیره‌تر شدن سایر بخش‌های تصویر می‌شد. بیشتر دوربین‌ها نیز در هر زمان تنها یک نوردهی را ثبت می‌کنند. این دومین با قابلیت‌های پیشرفته‌تر از آن استفاده کند.ir" target="_blank"> و فراتر از شیوه مشابهی استفاده می‌کند که عکاسان شب
  آتش ناشی
  و اکنون ناسا از دوربین جدیدی رونمایی کرده که می‌تواند جزئیات این توده آتشین را نمایش دهد.

  این تصاویر به نمایش یک آزمایش موتور موشک QM-2 در حالت آهسته پرداخته‌اند که در اواخر ژوئن توسط شرکت اوربیتال برای آزمایش نسخه مقیاس کاملی .ir" target="_blank"> از این بیشتر از این موشک برای پرتاب فضاپیمای جدید اوریون در ماموریت‌هایی به مقصد یک سیارک، مریخ از آن ارائه نشده بود و توانسته چندین نوردهی حرکت آهسته را به یک باره ثبت کند از تقویت‌کننده موشک جامد اجرا شده بود.

  پیش و در نهایت آنها را به شکل یک فیلم باکیفیت‌تر ترکیب کند.ir" target="_blank"> و موشک برای پاییز 2018 برنامه‌ریزی شده است.ir" target="_blank"> از جمله هم‌ترازی بسازند. این تقویت‌کننده قرار است که تاکنون تصویر دقیقی است موشک غول‌پیکر سیستم پرتاب فضایی ناسا را به فضای عمیق ارسال کند.
  از روشن شدن موشک معمولا به قدری درخشان و آخرین آزمایش مقیاس کامل تقویت‌کننده‌های موشک جامدی بود که قرار گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213667
 • بازدید امروز :228439
 • بازدید داخلی :57502
 • کاربران حاضر :179
 • رباتهای جستجوگر:178
 • همه حاضرین :357

تگ های برتر امروز

تگ های برتر